ממליצים

עליזה ומיכאל סיגל

צפירית שלום,

אנחנו רוצים להודות לך מקרב לב על הליווי לקראת שבת בר המצווה של בננו, במלון עדן אין. הסבלנות, המוכנות לעבוד אתנו על כל פרט ובקשה, והתחושה שאנחנו בידיים טובות הורידו רבות מן הלחץ של תכנון אירוע ותרמו לחוויה מצויינת לקראת ובתוך החגיגה. אפילו ברגעים קצת מתוחים בשלבי התכנון, גילית יחס נאה ומוכנות לעבודה משותפת ברוח נעימה. תודה!

ברצוננו לשתף אותך גם בחוויה שלנו עם בית המלון עצמו. כל מה שתאמנו לפני כן, היה מוכן וברור. כל בקשה ושאלה שעלתה במשך האירוח נענתה במקצועיות ובחיוך. האוכל היה משובח יותר ממה שציפינו, האולמות לארוחות ולתפילה היו בדיוק מתאימים למטרות והמוכנות לעבוד אתנו על הסדרי הישיבה וכדומה היתה מעל ומעבר, העמידה בלו"ז היתה כך שהכל תקתק בלי עיכובים. השירות בקבלה, בחדר האוכל, ובתחזוקה היה מצויין.

זה לא פלא שאנשים חוזרים מהשמחה של עצמם עם תחושה שהכל היה, כפי שאמרתי לך ביום למחרת, מושלם. הרי היינו עם כל המשפחה וחגגנו את הילד שלנו, עם כל הנחת של הקריאה בתורה, סיום המסכת, הדרשה, והאחים המפרגנים. אבל עם החזרה לשגרה, רצינו להעלות על כתב כיצד תנאי התכנון והאירוח איפשרו את השבת הנהדרת הזאת.

צפירית, תודה לך על הכל. נשמח אם תעבירי את תודותנו ליועד על הליווי בבחירת מקום האירוח (בעצם מכותב למייל זה – תודה יועד!) ולבית המלון. כמובן נשמח לשמש כממליצים על המדרשה בתור סוכן לשבתות קבוצתיות בכלל, על השירות שאת מעניקה בפרט, ועל עדן אין.

תודה על הכל, ושיהיו לכולנו רק שמחות